Naprawa AGD

serwis candyNaprawa AGD

kilka słów o naszej pracy

Naprawa AGD to nie tylko serwis urządzeń. To pasja do tego zawodu, która pozwala na skuteczne naprawy, to bezpośredni kontakt z Państwem który czyni ten zawód wyjątkowym. Serwisowanie urządzeń wymaga dużo poświęcenia od serwisu, to wieloletnie doświadczenie, które procentuje. Umiejętności napraw urządzeń AGD to wiedza z zakresu napraw-od najdrobniejszych komponentów jak moduły elektroniczne do wymiany łożysk w pralkach.

Naprawa sprzętu agd choć wydaje się na pozór błaha i prosta, wcale taka nie jest. Dowiadujemy się o tym dopiero w momencie, w którym awaria nas dotknie. Znalezienie serwisu to kolejny problem, nie ze względu na ich brak lecz ze względu na fakt, że każdy serwis reprezentuje inny poziom usług, a więc rozsądnym jest wybieranie serwisu, który zbiera dobre recenzje i opinie. Szukając osób, które indywidualnie naprawiają sprzęty (nie są serwisami) narażamy się na oszustwo lub przepłacenie za usługę. Pamiętajmy więc, że wzywając serwis wpuszczają Państwo do swojego domu wykwalifikowany personel, który obsłuży Państwa na najwyższym poziomie. Nie ufajmy ofertom prywatnym. Pralki czy zmywarki są urządzeniami elektrycznymi, które mają bezpośredni kontakt z wodą. Tylko fachowy serwis zapewni wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Nasz serwis na pierwszym miejscu stawia jakość. Zarówno napraw jak i obsługi, po wizycie naszego serwisanta zabudowa kuchenna zmontowana jest tak jak być powinna a podłoga nie zostaje brudna. To ważne, dbamy o Twój komfort oraz o Twój sprzęt i otoczenie.
Jakie są korzyści z korzystania z naszego serwisu?

✔️ Fachowość napraw – wiemy co robimy

✔️ Rzetelność – umawiamy się w konkretnych ramach czasowych

✔️ Wiedza – posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu napraw sprzętu agd

✔️ Dokładność – montujemy zabudowy, dbamy o powierzone mienie

✔️ Gwarancja – udzielamy pisemnej gwarancji

W zakresie napraw urządzeń wykonujemy między innymi:

Naprawa kuchenek elektrycznych
Naprawa kuchenek gazowych
Naprawa piekarników elektrycznych
Naprawa piekarników gazowych
Naprawa płyt ceramicznych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa pralek
Naprawa pralko-suszarek
Naprawa suszarek
Naprawa zamrażarek
Naprawa zmywarek

Naprawa lodówek

Gdy szukają Państwo serwisu sprzętu AGD, warto skorzystać z naszej oferty

Każdy z nas posiada sprzęt AGD w swoim mieszkaniu. Jedni mają go o wiele mniej, a inni mają bardziej rozbudowany technologicznie. Nie jest to istotne, ponieważ dokładnie wszyscy jesteśmy tak samo narażeni na ewentualne sytuacje awarii sprzętu i musimy pamiętać, że im sprzęt jest bardziej skomplikowany to naprawa wymaga większej wiedzy i doświadczenia. Naprawy sprzętu agd na własną rękę stają się z dnia na dzień coraz bardziej niemożliwe. Minęły już niestety czasy, w których każdy użytkownik mógł cieszyć się sprzętem przez kilkanaście lat. Obecnie wymieniamy go średnio w granicach od 2, do maksymalnie 5 lat. Jeśli coś się zepsuje, zazwyczaj jesteśmy gotowi daną rzecz wymienić i wyrzucić, jednak warto zastanowić się, czy naprawa nie będzie dla nas opłacalna. Jeśli skorzystamy z najlepszej oferty, jaką tylko znajdziemy, nie będziemy musieli martwić się, że coś będzie nie tak po naszej myśli. Naprawa sprzętu nie będzie wcale oznaczać, że dany element zaraz znowu się zepsuje, lub nasz sprzęt będzie o wiele gorzej pracować, często pracuje nawet dłużej.

Naprawy AGD wykonywane są zgodnie ze sztuką tego zawodu oraz zgodnie z biuletynami i wytycznymi producentów.

Uprzejmie informujemy, że nasz serwis obejmuje zasięgiem działania całe województwo Wielkopolskie, naprawiamy urządzenia AGD w domach i firmach znajdujących się między innymi w Poznaniu, Gnieźnie, Buku, Grodzisku Wielkopolskim, Pniewach, Śremie, Środzie Wielkopolskiej, Lesznie, Kościanie, Czempiniu, Wrześni i innych – tych dużych jak i małych miejscowościach.

Zadzwoń do nas już teraz, powiedz gdzie mieszkasz i jaki masz problem ze sprzętem – pomożemy!